• İster okulda, ister etüd merkezlerinde olsun, öğrencilerin sınavlara hazırlanırken yaşadığı en büyük sorun kelimeleri ezberlemektir. Bir çok bilgiyi sınav kaygısı eşliğinde öğrenmek maalesef mümkün olmayabiliyor. Ya da sınav anında yaşanan heyecan ve strese bağlı olarak gerekli bilginin hatırlanmasında sorunlar yaşanabiliyor.
  • Biz de, kelime öğrenmenin en kolay ve en kalıcı yollarını araştırıp kendi eğitim programımıza entegre ederek, hafıza tekniklerine dayalı eğitim sistemini hazırladık. Kısaca eğitimimizin özelliklerinden bahsedelim.
  • Sistemimiz, hafıza teknikleri yöntemleriyle hazırlanmış, ses bağlantısı yöntemiyle dinleyerek kelimelerin rahatça öğrenilmesini sağlamaktadır. Yani, söz konusu kelimelerin işitilerek bir takım hafıza teknikleriyle bilinç altına yerleştirilmesidir. Bu yöntemle, öğrenilen kelimeler kalıcı olarak zihinde yer etmekte, ihtiyaç anında çabuk hatırlanmaktadır.
  • Eğitim programımız, hem görsel hem de işitsel öğelerin harmanlanmasıyla, her kullanıcıya hitap edebilecek "çoklu zeka kuramı" tekniklerini kullanmaktadır. Her insanın zeka gelişimi, kendisine hastır. Görsel, bedensel, mantıksal, sözsel, sosyal zeka vs. gibi bir çok çeşidi olan zeka türü, her insana göre farklılıklar göstermektedir. Bizim sistemimiz, tüm farklı zeka gruplarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek teknikleri içermektedir.
  • Bir dersi, bilgiyi ya da bir kelimeyi öğrenirken, o eğitimin kaliteli olup olmadığını anlamanın en basit yolu, öğrenilenlerin kalıcı olup olmadığıdır. Ezbere dayalı bilgi er ya da geç unutulacaktır. Ancak bizim kelime eğitim sistemimiz ezberlemeye değil, öğrenip bilinç altına yerleştirmeyi hedeflediği için, öğrenilenlerin kullanılabilirliğini garanti edebiliyoruz.
  • Sadece internetten, tamamen online çalışan sistemimiz, internetin olduğu her yerden eğitiminizle ilgilenme imkanı sağlamaktadır. Sanal zeka tabanlı, kişiye özel eğitim veren sistemimiz; her kullanıcısını sisteme girdiği andan itibaren gözlemleyerek gerçek bir eğitmen gibi yönlendirir; kelime öğrenim davranışlarına uygun edinim tavsiyeleri verir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ydt Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!